  TH88N30P Datasheet PDF File
For TH88N30P Found Datasheets File :: 3+       Page :: | <1> |
    IXTH88N30P IXTT88N30P
IXYS Corporation
Part No. IXTH88N30P IXTT88N30P
Description Discrete MOSFETs: Standard N-channel Types
PolarHT Power MOSFET
File Size 577.22K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    IXYS, Corp.
Part No. IXTT88N30P IXTH88N30P
Description PolarHT Power MOSFET 88 A, 300 V, 0.04 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-268AA
PolarHT Power MOSFET 88 A, 300 V, 0.04 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-247AD
File Size 577.41K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
    IXTK88N30P IXTT88N30P IXTH88N30P IXTQ88N30P
IXYS Corporation
Part No. IXTK88N30P IXTT88N30P IXTH88N30P IXTQ88N30P
Description PolarHTTM Power MOSFET
88 A, 300 V, 0.04 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-264AA