  STH16004 Datasheet PDF File
For STH16004 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
Description Transient Surge Protection Thyristor; Package/Case:6-SOIC; Current, It av:2.2A; Reel Quantity:1500; Capacitance:30pF; Current Rating:2.2A; Forward Current:5A; Forward Voltage:550V; Holding Current:50uA; Mounting Type:Surface Mount
Transient Surge Protection Thyristor; Package/Case:6-SOIC; Current, It av:2.2A; Reel Quantity:1500; Capacitance:20pF; Current Rating:2.2A; Forward Current:5A; Forward Voltage:550V; Holding Current:150mA; Mounting Type:Surface Mount
Transient Surge Protection Thyristor; Package/Case:TO-220; Current, It av:2.2A; Reel Quantity:1500; Capacitance:40pF; Current Rating:2.2A; Forward Current:5A; Forward Voltage:130V; Holding Current:150mA; Mounting Type:Through Hole
Transient Surge Protection Thyristor; Package/Case:MS-013; Current, It av:2.2A; Reel Quantity:1500; Capacitance:80pF; Current Rating:2.2A; Forward Current:5A; Forward Voltage:130V; Holding Current:150mA
Transient Surge Protection Thyristor; Thyristor Type:Sidac; Current, It av:2.2A; Package/Case:MS-013; Reel Quantity:1500; Capacitance:80pF; Current Rating:2.2A; Forward Current:5A; Forward Voltage:130V; Holding Current:150mA RoHS Compliant: NA
Transient Surge Protection Thyristor; Package/Case:6-SOIC; Current, It av:2.2A; Reel Quantity:1500; Capacitance:40pF; Current Rating:2.2A; Forward Current:5A; Forward Voltage:280V; Holding Current:50uA; Mounting Type:Surface Mount
Transient Surge Protection Thyristor; Thyristor Type:Sidac; Current, It av:2.2A; Package/Case:6-SOIC; Reel Quantity:1500; Capacitance:40pF; Current Rating:2.2A; Forward Current:5A; Forward Voltage:280V; Holding Current:50uA RoHS Compliant: NA
TRANSISTOR | BJT | NPN | 750V V(BR)CEO | 2.5A I(C) | TO-220AB
DIODE TVS 43V 600W BIDIR 5% SMB
DIODE TVS 43V 600W UNIDIR 5% SMB
DIODE TVS 600W 400V BIDIR 5% SMB
3.3V Zero Delay Buffer
TRANSISTOR | BJT | NPN | 300V V(BR)CEO | 4A I(C) | TO-220AB
TRANSISTOR | BJT | NPN | 300V V(BR)CEO | 8A I(C) | TO-220AB