  KBU1004G Datasheet PDF File
For KBU1004G Found Datasheets File :: 4+       Page :: | <1> |
    KBU1002G KBU1004G KBU1005G KBU1001G KBU1003G KBU1007G KBU1006G
Electronic Theatre Controls, Inc.
ETC[ETC]
List of Unclassifed Manufacturers
Part No. KBU1002G KBU1004G KBU1005G KBU1001G KBU1003G KBU1007G KBU1006G
Tantalum Molded Capacitor; Capacitance: 22uF; Voltage: 16V; Case Size: 3.5x2.8 mm; Packaging: Tape & Reel
File Size 83.22K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    KBU1010G KBU1008G KBU1000G KBU1001G KBU1002G KBU1006G KBU1004G
济南固锝电子器件有限公司
Fuji Electric
JGD[Jinan Gude Electronic Device]
Part No. KBU1010G KBU1008G KBU1000G KBU1001G KBU1002G KBU1006G KBU1004G
Description Tantalum Molded Capacitor; Capacitance: 10uF; Voltage: 16V; Packaging: Bulk
SINGLE PHASE 10 AMPS. GLASS PASSIVATED BRIDGE RECTIFIERS
File Size 131.10K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    KBU1000G KBU1001G KBU1004G KBU1002G KBU1010G KBU1006G KBU1008G
Won-Top Electronics Co., Ltd.
WTE[Won-Top Electronics]
Part No. KBU1000G KBU1001G KBU1004G KBU1002G KBU1010G KBU1006G KBU1008G
Description Tantalum Molded Capacitor; Capacitance: 2.2uF; Voltage: 16V; Case Size: 3.5x2.8 mm; Packaging: Tape & Reel
10A GLASS PASSIVATED BRIDGE RECTIFIER
File Size 42.16K  /  3 Page
    KBU1000G06 KBU1010G KBU1000G KBU1001G KBU1002G KBU1004G KBU1006G KBU1008G
WTE[Won-Top Electronics]
Part No. KBU1000G06 KBU1010G KBU1000G KBU1001G KBU1002G KBU1004G KBU1006G KBU1008G
Description 10A GLASS PASSIVATED SINGLE-PHASE BRIDGE RECTIFIER