  CDRH6D12 Datasheet PDF File
For CDRH6D12 Found Datasheets File :: 4+       Page :: | <1> |
    CDRH6D12
http://
Sumida Corporation
Part No. CDRH6D12
Description POWER INDUCTORS (SMD Type)
File Size 230.35K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    CLQ61 CLQ61B CDRH5D18 CDRH5D28 CDRH5D28R CDRH6D12 CDRH6D26 CDRH6D28
http://
SUMIDA[Sumida Corporation]
Part No. CLQ61 CLQ61B CDRH5D18 CDRH5D28 CDRH5D28R CDRH6D12 CDRH6D26 CDRH6D28
Description POWER INDUCTORS
File Size 120.87K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD