  300UR60A Datasheet PDF File
For 300UR60A Found Datasheets File :: 3+       Page :: | <1> |
    300U 300U20A 300UR20A 300UR40A 300UR60A 300UR10A 300U10A
Vishay Siliconix
Part No. 300U 300U20A 300UR20A 300UR40A 300UR60A 300UR10A 300U10A
Description Standard Recovery Diodes (Stud Version), 300 A
File Size 104.07K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    IRF[International Rectifier]
International Rectifier, Corp.
Description    STANDARD RECOVERY DIODES
50V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package
400V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package
800V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package
100V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package
1000V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package
600V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package
200V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package
320 x 240 pixel format, CFL backlight available with power harness
STANDARD RECOVERY DIODES 标准恢复二极
File Size 170.41K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
    IRF[International Rectifier]
Description STANDARD RECOVERY DIODES 250A/300A