  10067172-50CLF Datasheet PDF File
For 10067172-50CLF Found Datasheets File :: 3+       Page :: | <1> |
Part No. 10067172-50CLF
Description 7 CONTACT(S), MALE, RIGHT ANGLE TELECOM AND DATACOM CONNECTOR, SOLDER
File Size 101.83K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 50006-5150CLF
Description High Pin Count, Backplane Connectors, Header, Vertical, Press-Fit, 3 Row, 150 Positions, 0 Guide Pin, 2.54mm (0.100in) Pitch