  SPD30N03 Datasheet PDF File
For SPD30N03 Found Datasheets File :: 16+       Page :: | 1 | <2> |
    Inchange Semiconductor ...
Part No. SPD30N03S2L
Description N-Channel MOSFET Transistor
File Size 328.50K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    SPD30N03L SPU30N03L
Infineon
SIEMENS[Siemens Semiconductor Group]
Part No. SPD30N03L SPU30N03L
Description N-Channel SIPMOS Power Transistor
File Size 84.85K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
    SPD30N03S2L-1008 SPD30N03S2L-10 SPD30N03S2L-10G
Infineon Technologies AG
Part No. SPD30N03S2L-1008 SPD30N03S2L-10 SPD30N03S2L-10G
Description OptiMOS Power-Transistor Feature N-Channel Enhancement mode
File Size 585.14K  /  9 Page
    SPD30N03S2L-20 SPD30N03S2L-20G SPD30N03S2L-2008
Infineon Technologies AG
Part No. SPD30N03S2L-20 SPD30N03S2L-20G SPD30N03S2L-2008
Description OptiMOS Power-Transistor Feature Enhancement mode Logic Level
30 A, 30 V, 0.031 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-252