  816-AG10D Datasheet PDF File
    ITT
Part No. MIL-C-81659
Description DPXNA/DPXNE
File Size 597.97K  /  16 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Part No. 68166-003 68166-009
Description 4 CONTACT(S), FEMALE, TELECOM AND DATACOM CONNECTOR, CRIMP, JACK
File Size 469.06K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
    BEL[Bel Fuse Inc.]
Description 1port.No LEDs.RJ45 10/100/1000 Gigabit Ethernet
INTEGRATED CONNECTOR MODULES Gigabit belMag⑩
File Size 146.01K  /  4 Page
Molex Electronics Ltd.
Part No. 45985-8162
Description 1.27mm (.050), 12.00mm (.472) Pitch, EXTreme LPHPower Header, Right Angle, 8 Power Contacts, 32 Signal Contacts, Select Gold (Au) Plating, for 2.36mm (.093) Thick PC Board
File Size 479.82K  /  7 Page
Molex Electronics Ltd.
Description 10.00mm Pitch Mini-Fit Sr.?Receptacle Housing, Single Row, 3 Circuits